Kurumsal

Vizyonumuz;

Sızdırmazlık, hortum ve sanayi ürünleri sektöründe  geniş ürün yelpazesi ile çevre ve yaşam değerlerine saygılı, yenilikçi, müşteri odaklı bir şirket olmaktır.

Misyonumuz;

Yenilikçi uygulamalarla sektörümüzü geliştirmek, müşteri ihtiyaçlarına doğru çözümler üreterek topluma ve çevreye katkı sağlamaktır.

Hakkımızda;

Biz büyük bir ailenin fertleriyiz. 1980’li yılların başında çıkılan bu yolda  yaşanılan heyecan ve arzuyu koruyarak aynı kararlılık, inanç ve azimle yürüyoruz. Kimdik, nerede başladık, neler yaptık, neler yapmak istiyoruz hiç unutmadık. Ve tabi ki bugünlere gelinmesinde, özveri ve emekleri ile bizlere katkı sağlayan büyüklerimizi de hep kalbimizde taşıdık.

Sızdırmazlık, hortum ve sanayi ürünleri sektöründe ki tecrübemizi üçüncü kuşak olarak 2015 yılında yeni bir oluşumla siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Uluslararası standartlara uygun olarak üretilen ürünleri müşterilerimizin kullanım sahalarına ‘uygun fiyat ve üstün hizmetle’ sunmayı kendimize görev bildik.

Kullanım yerlerine uygun ekonomik ve fonksiyonel çözümler üreterek, hız ve kalitemizden ödün vermeden sektörün önde gelen firmaları arasında on yıllarca daha hizmet vermeyi hedefledik.

Doğru ürün seçimi ve üstün hizmetle müşteri memnuniyetini artırıp; müşteri, tedarikçi ve çalışan memnuniyeti gerçekleştirerek sürekli iyileştirme sağlamak değişmez politikamızdır.

Sızdırmazlık, hortum ve sanayi ürünlerinde size en yakın çözüm ortağınız.

 

ENKA SANAYİ ÜRÜNLERİ HIRDAVAT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

×